مشتریان گرامی، شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا اعلام می دارد که تسمه های با مارک کنتیننتال که 10رقم اول شماره اطمینان13رقمی آن ها 9657424597 و 8رقم ابتدایی شماره سریال آن ها 4225538 باشد و بر روی برچسبهای جعلی این شرکت ثبت گردیده، کاملا تقلبی هستند و خرید و فروش آن ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا نماینده رسمی و انحصاری خدمات پس ازفروش تسمه هایContitech آلمان در بازار قطعات یدکی خودرو ایران، با تقدیر از استقبال گرم و شایان توجه همکاران عزیز و مشتریان گرامی ازمحصولات ارائه شده،به جهت ایجاد اطمینان خاطر بیشتر و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده اعلام می دارد که درآینده بسیار نزدیک این محصولات با برچسب و هولوگرام فارسی این شرکت به عزیزان ارائه می گردد.

این بدان معناست که تسمه های ارائه شده با مارک Contitech بدون این برچسب و هولوگرام فارسی،کالای اصلی محسوب نمی شود و از دید شرکت continentalآلمان فاقد ارزش و اعتبار می باشد و عرضه آن مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

با توجه به اعتماد شما به کیفیت و خدمات تسمه های Contitech ما برآنیم تا با ارائه Fantom ساخت کشور تایلند با کیفیتی قابل اطمینان و به کارگیری تکنولوژی ژاپن شما را در تامین طبقات دیگری از بازار یدکی خودرو با قیمت های استثنائی و رقابتی یاری نماییم.

barman about

لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای مربوط به فروش مارک های Contitechو Fantomدرانحصار بازرگانی شاهین پارت بوده و شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا تنها در زمینه خدمات پس ازفروش و پیگیری های قانونی مارک های مذکور فعال می باشد.

همانگونه که برچسب های فارسی مذکور را با اندازه واقعی در روبرو ملاحظه می فرمائید، هر برچسب دارای خصوصیات متمایز اعم ازشماره سریال، شماره اطمینان،کد رهگیری و دیگر خواص منحصر به فرد امنیتی می باشد که به کارگیری علم IT آرامش خاطر را برای شما عزیزان درمصرف تسمه اصلی به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است که شماره سریال در این برچسب به طور مخفی می باشد که با پاک کردن برچسب روی آن شما قادر به ارسال شماره به پیامک مذکور خواهید بود کلیه این موارد از طریق این سایت قابلیت انجام دارد.

شما می توانید با ارسال شماره سریال نه تنها اطمینان خاطر را برای خود فراهم آوره و خدمات گارانتی خود را آغاز کنید بلکه شانس خود را برای کسب جوایز نفیس در قرعه کشی این مجموعه بیازمایید.

توضیح آنکه برچسب های فارسی مذکور براساس مدت و کیلومتر قید شده بر روی برچسب های گارانتی تحت پوشش بیمه مسئولیت بیمه کارآفرین می باشد.

 

تشخیص به موقع باعث جلوگیری ازمشکلات بسیار می گردد،بنابراین چک کردن موارد زیر مانع بروز اشکال در دستگاه های شما می گردد:

check-list-1

 

check-list-2

1)     تسمه ها باید دور از تابش مستقیم آفتاب در یک دمای محیطی خنک(15-25 درجه سانتیگراد) و خشک دور از جزیان هوا نگهداری شوند. نگه داری طولانی (تا3سال) همچنان کیفیت خود را حفظ کند.


2)      از نگه داری تسمه ها در نزدیک هرگونه منبع حرارت زا خودداری کنید. تجهیزات تولید کننده ازن نظیر دنده سوئیچ جرقه زن نباید درمحل نگهداری تسمه به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

3)     مواد قابل اشتعال و اسیدروغن نیز باید از محل نگه داری تسمه ها بدور باشند.

safety-tips

در موقع نصب تسمه ها، فقط از ابزار مربوطه(نه پیچ گوشتی) استفاده کنید.

تسمه باید بدون استفاده از زور نصب شود.

چک کنید که پولی های تسمه بدون نقص باشند (بدون گردو خاک و رنگ و پلیسه و غیره) و از نظر اندازه با تسمه مناسب باشند.

دقت کنید که پولی ها به طور صحیح و موازی با محور تنظیم شده باشند

مجموعه محرک تسمه های v شکل حاوی یک دست کامل از تسمه ها با طولهای هماهنگ کامل از تسمه ها با طولهای هماهنگ می باشد لذا اگر حتی یکی از تسمه ها دچار اشکال شود بقیه تسمه ها نیز باید تعویض شوند.

استفاده ازواکش تسمه یا موارد مشابه ضرورت ندارد تسمه در صورت تنظیم کشش اولیه صحیح بسیارخوب کار می کند.

هرگز اجازه ندهید مایعات خورنده یا زنگ آور با تسمه های تماس پیدا کنند چرا که این مواد به قسمتهای پلاستیکی آنها صدمه می زنند.